zegar Dzisiaj jest sobota, 25 marca 2017 roku, Witaj Nieznajomy! Zaloguj się! Nie masz jeszcze konta?! Zarejestruj się

Jesteś tutaj: Strona główna

Regulamin

 1. Dodająć treśći, opinie, komentarze zgadzasz się z regulaminem katalogu oraz potwierdzasz iż dodawane treści nie są ciągiem słów kluczowych a także linków prowadzących do stron o treściach obraźliwych, wulgranych, rasistowskich, pornograficznych, które mogą łamać międzynarodowe jaki i polskie prawo oraz wszelkich innych uważanych za nieodpowiednie.
 2. Katalog Katalog stron sportowych jak i administratorzy, moderatorzy, webmasterzy, własciciele nie ponoszą odpowiedzialności za zgłaszane treści przez użytkowników Katalogu.
 3. W przypadku naruszenia prawa i na stosowne żądanie wymiaru sprawiedliwości i organów ścigania, Twój adres IP razem z wszelkimi innymi niezbędnymi danymi zostanie przekazany odpowiednim władzom.
 4. Wszystkie dane osobowe jak i adresy e-mail służą do potwierdzania Twojej rejestracji oraz wyświetlaniu stron, oraz mogą być wykorzystywane do celów marketingowych przez właściciela katalogu.
 5. Redakcja zastrzega, iż niniejszy regulamin może ulec zmianie, bez konieczności informowania użytkowników.
 6. Reklamacje wynikające z nieznajomości niniejszego Regulaminu będą rozpatrywane negatywnie.
 7. Ostateczna interpretacja regulaminu pozostaje po stronie redakcji.
 8. Każdy Użytkownik potwierdza, że zapoznał się z treścią niniejszego Regulaminu i akceptuje wszystkie jego postanowienia.
 9. Nieznajomość regulaminu nie zwalnia z odpowiedzialności cywilno prawnej.
 10. Nie zastosowanie sie do regulaminu skutkuje natychmiastowym zablokowanie wyświetlania strony w katalogu. W przypadku dodania strony za opłatą, koszty dodania strony do katalogu nie będą zwracane. W przypadku naruszenia prawa i na stosowne żądanie wymiaru sprawiedliwości i organów ścigania, Twój adres IP razem z wszelkimi innymi niezbędnymi danymi zostanie przekazany odpowiednim władzom. Administratorzy, moderatorzy i webmasterzy mają prawo do usunięcia, dowolnego poprawiania i zmian we wprowadzonych wpisach.
 11. Dodając stronę do katalogu wyrażasz zgodę na wykorzystywanie podanych danych w celach marketingowych i reklamowych produktów i usług własnych. Oświadczasz, że zostałeś poinformowany o prawie dostępu do treści Twoich danych oraz ich poprawiania oraz o dobrowolnym charakterze ich udostępnienia. Ochrona danych osobowych. Udostępniane dane są chronione zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r. (tj. Dz.U. z 2002 roku, nr 101, poz. 926 z późn. zm.). Udostępniający ma prawo do wglądu, zmiany i usunięcia danych osobowych z bazy. Udostępnianie danych jest dobrowolne.
 12. Każdy Użytkownik potwierdza, że zapoznał się z treścią niniejszego Regulaminu i akceptuje wszystkie jego postanowienia.
 13. Nieznajomość regulaminu nie zwalnia z odpowiedzialności cywilno prawnej.

Aktulaności